NAŠE SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY - Elmos trutnov
Společnost Elmos, spol. s r. o. se na profesionální úrovni zabývá elektrikářskými pracemi, funguje již s více než dvacetiletou tradicí a zaměstnává více než deset pracovníků.

Zabýváme se veškerými silnoproudými rozvody, a to elektroinstalacemi pro bytovou a průmyslovou výstavbu, pro zdravotnictví, pro školy apod., a veškerými slaboproudými rozvody, a to domácích telefonů, antén, elektrozabezpečovacích objektů, dorozumívacích zařízení, PC apod. Zajišťujeme přípojky nízkého napětí pro bytovou a průmyslovou výstavbu. Obstaráváme elektrorevize a přihlášky k odběru ČEZ (osazení elektroměru). Instalujeme ventilace a klimatizace pro bytovou, průmyslovou i zdravotní výstavbu. Instalujeme fotovoltaické, větrné a vodní elektrárny. Zabýváme se regulacemi topných systému a instalacemi topných (sálavých) panelů v průmyslových halách. Opravujeme elektroinstalace a spotřebiče. Zajišťujeme kvalitní projekční činnost, navrhujeme elektroinstalace a poskytujeme poradenství v oboru.

STAŇME SE PARTNERY!
STAŇME SE PARTNERY!

Chcete nám něco nabídnout? Máte zájem o spolupráci s naší firmou? Kontaktujte nás!

NAVŠTIVTE NÁS!
NAVŠTIVTE NÁS!

Chcete realizovat nějaký projekt, ale nevíte, kde začít? Začněte tím, že nás navštívíte!

PRECIZNOST PRÁCE
PRECIZNOST PRÁCE

Staráme se stejně pečlivě o každého zákazníka. Jsme rádi, když vidíme Vaši spokojenost!

GARANCE KVALITY
GARANCE KVALITY

Stále měníte dodavatele služeb kvůli problémům? U nás je kvalita zaručena jednou pro vždy!

CO NABÍZÍME?


PROČ ELMOS?

Naše společnost má více než dvacetiletou tradici a stojí za ní nemalá řada spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací. Naší prioritou je spolehlivost a kvalita odvedené práce, věříme, že nejlepší reklamou jakékoliv společnosti je spokojený zákazník. Buďte také jedním z nich!